Chudnutie

14.07.2016 14:32

Blíži sa jar a preto sa nemožno čudovať, že drvivá väčšina populácie začala šalieť s detoxikáciou a chudnutím. Už čoskoro totiž začne rožky vystrkovať plavková sezóna, ktorú by chcel každý privítať fit a pripravený, najlepšie s minimálne o jednu konfekčnú veľkosť menším šatníkom.

My vám dnes preto prinášame jedného z ďalších pomocníkov, ktorý vám môže pomôcť na ceste za vaším cieľom. Už dopredu však upozorňujeme: Bez cvičenia a úpravy stravy to nepôjde! Nasledujúci nápoj vám má pomôcť iba naštartovať metabolizmus a urýchliť celý proces chudnutia. Zázračný nápoj preto bude naozaj zázračný iba vtedy, ak dodržíte aj ostatné nevyhnutné a dobre známe piliere zdravého životného štýlu.

K samotnému pomocníkovi - čože je to onen spomínaný zázračný nápoj zač? Nejde o nič prevratné - dá sa povedať, že takýto nápoj si môže bez problémov doma pripraviť hocikto, a to doslova za babku. Čo na jeho prípravu potrebujete? Stačia iba tieto štyri ingrediencie:

·        1 dcl čerstvej pomarančovej šťavy

·        1 dcl čerstvej grapefruitovej šťavy

·        2 ČL octu z jablkového muštu

·        1 ČL medu

Všetky štyri ingrediencie je nevyhnutné veľmi dobre premiešať a vypiť pred každým výdatnejším jedlom, čiže najlepšie vždy pred raňajkami, obedom i večerou.

Ako hovoria detoxikační maniaci, ktorí tento nápoj už vyskúšali, niet lepšieho pomocníka pri čistení organizmu a chudnutí. Odporúča sa, aby ste nápoj pili počas dvoch týždňov, následne si dali jeden týždeň pauzu. Tí, ktorí nápoj odskúšali zaručujú, že nápoj naštartuje metabolizmus a výborne prečistí organizmus. Naviac zabezpečí, aby váš organizmus oplýval množstvom energie počas celého dňa. Tak čo, vyskúšate to?