Prírodný spôsob pre rýchle odstránenie črevných parazitov

03.11.2016 19:59

Parazity majú rôznu formu, spôsob obživy a môžu sa vyskytovať v rôznych miestach tela.

Najčastejšie sa však nachádzajú v našich črevách, kde konzumujú cukor alebo všeto, čo je možné na cukor premeniť. Samozrejme, popri cukru odčerpávajú aj dôležité živiny ako sú bielkoviny, vitamíny či minerály. Preto, keď pociťujete túžbu po sladkom, zrejme máte problém s výskytom vnútorných parazitov vo vašich črevách. Je potrebné, aby ste začali konzumovať menej cukru a ostatných sacharidov (chlieb, pečivo, cestoviny a podobne).

Keď konzumujete tieto druhy potravín, vytvárate tým ideálne podmienky pre vyváranie a hromadenie nadmerných hlienov v tele. Rôzne parazitické baktérie, huby, kvasinky a iné organizmy totiž obľubujú takéto prostredie, v ktorom sa im dobré darí a rýchlo sa množia.

Vylúčenie cukru a sacharidov však samo o sebe nemusí stačiť na to, aby ste sa parazitov zbavili, ak už ich raz máte. Sú to veľmi odolné organizmy a v tele dokážu prežiť a udržať sa aj pri dočasne (pre ne) nepriaznivých podmienkach. Súčasne so zmenou stravy však nasaďte aj očistnú kúru. 

K nej našej očistnej kúre potrebovať nasledovné suroviny:

  • 20 gramov ľanových semienok (cca 2 polievkové lyžice)
  • 2 gramy sušených klinčekov, česky hřebíček (cca 1 čajová lyžička)

Jediné, čo potrebujete urobiť, je pomlieť ľanové semienka aj klinčeky. Použiť na to môžete napríklad mlynček na mak alebo čierne korenie.

Obe suroviny však meľte oddelene, pretože majú inú veľkosť a konzistenciu. Ľanové semienka sú viac olejové, klinčeky skôr suché.

Na záver potom obe zložky zmiešajte. Uvedenú zmes si pripravte čerstvú a skonzumujte ju každé ráno, 3 dni za sebou. Pridať si ju môžete do teplého mlieka (najlepšie mandľového alebo ryžového, nie kravského), prípadne do raňajkových cereálií, jogurtu či džúsu.

Skonzumovať sa dá aj priamo a potom zapiť pohárom čistej vody.

Po 3 dňoch si dajte 3 dni pauzu a následne kúru zopakujte. Takto to striedajte počas doby 1 mesiaca. Po mesiaci by vaše črevá mali byť dokonalo zbavené všetkých parazitov. Procedúru je vhodné zopakovať niekoľko krát do roka.

zdroj: https://www.badatel.net/